خرید از آمازون با دی جی شهر

فروشگاه دی جی شهر جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و کالا به مشتریان خود، امکان خرید رسمی از فروشگاه های آمازون در کشورهای آمریکا، آلمان، انگلستان، ترکیه و دبی را فراهم نموده است.

هدف ما در دی جی شهر ارائه خدمات و کالا درخواستی شما و با ارایه روشهای مختلف پرداخت می باشد و امیدواریم بتوانیم رضایت شما را برآورده نماییم.

مراحل خرید از آمازون با دی جی شهر

۱

خریداران گرامی فروشگاه دی جی شهر می توانند با مراجعه به سایت آمازون ( و تغییر محل (Location) در سایت به کد پستی ۱۰۰۱۰)، نسبت به انتخاب کالاهای مورد  نیاز اقدام و لینک صفحه کالای انتخاب شده را در فرم زیر به صورت کامل وارد و با تکمیل فرم، برای کارشناسان دی جی شهر ارسال نمایید.

۲

کلیه سفارش های دی جی شهر به صورت رسمی از طریق گمرک وارد کشور میشوند و اگر کالایی غیرمجاز باشد، مانند اسلحه , انواع مخمر، مشروبات الکلی، لوازم قمار و کلیه کالاهای غیر مجاز در قوانین جمهوری اسلامی ایران قابل خریداری نیست. همچنین به علت حمل کالاها از طریق پست هوایی، کالاهایی که در این روش حمل مشکل ایجاد می کنند، از قبیل کالاهای اشتعال زا، امکان خرید ندارند.

۳

فروشگاه دی جی شهر در اسرع وقت نسبت به تعیین قیت کالای مورد درخواست شما تا تحویل درب منزل به همراه آپشن های تضمین بازگشت ۱۰۰ روزه کالا و ارسال سفارشی سریع کالا، به اطلاع شما رسانده و در صورت موافقت شما، امکان خرید به صورت نقد و یا اقساطی را فراهم می آورد

در صورت قطعی نشدن سفارش خرید (با خرید اقساطی)، قیمت کالا بر اساس نرخ روز ارز و قیمت و موجودی کالا در سایت آمازون تغییر خواهد نمود و در صورت نیاز خریداران محترم باید نسبت به تصفیه حساب نهایی اقدام نمایند

۴

دی جی شهر پس از تایید مشتری  اقدام به خرید محصول کرده و در زمان اعلام شده به مشتری تحویل خواهد داد

 برای پیگیری از وضعیت سفارش خود میتوانید با استفاده از چت انلاین و واتساپ از کارشنان ما پیگیری فرمایید

درخواست کالا از فروشگاه آمازون

[contact-form-7 id=”36834″ html_class=”wd-style-with-bg”]
[contact-form-7 id=”36834″ html_class=”wd-style-with-bg”]

در صورت قطعی نشدن سفارش خرید (با خرید اقساطی)، قیمت کالا بر اساس نرخ روز ارز، قیمت و موجودی کالا در سایت آمازون تغییر خواهد نمود و در صورت نیاز خریداران محترم باید نسبت به تصفیه حساب نهایی در زمان قطعی شدن سفارش خود اقدام نمایند.