خدمات مشتریان

خرید نقدی

خرید نقدی

کاربران گرامی دی‌جی‌شهر می توانند جهت پرداخت هزینه سفارش نقدی کالا و خدمات به صورت آنلاین، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اقدام نمایند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش مذکور است. پس از این مرحله خریدار پیامک و پست الکترونیکی مبنی بر ثبت موفق سفارش دریافت خواهد نمود و سفارش ایشان به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌گردد.

به منظور پرداخت اینترنتی کاربر به موارد زیر نیاز دارد:

  1. برای خریدهای نقدی داشتن هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب (جهت ورود شماره ۱۶ رقمی) کافی است. برای خریدهای اقساطی، کاربر می تواند برای پرداخت پیش پرداخت از کارتهای عضو شتاب استفاده نموده و برای تکمیل فرآیند خرید باید مراحل خرید اقساطی را طی و جهت نهایی شدن اخذ وام به شعب بانک شهر مراجعه نماید.
  2. رمز دوم کارت یا رمز پویا برای پرداخت اینترنتی لازم است به همین منظور کاربر بایستی قبلا رمز پویا را در بانک و رمز دوم را از طریق دستگاه خود‌پرداز بانک صادر‌کننده کارت فعال نموده باشد.
  3. جهت فعال‌ کردن رمز اینترنتی، کاربر می‏‌تواند به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کند، کارت خود را درون دستگاه قرار داده و فرایند عملیات رمز را انتخاب نماید. سپس از طریق گزینه رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کند.
  4. اطلاع از CVV2( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که در پشت و یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج گردیده و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی جهت پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد)
  5. دانستن تاریخ انقضاءکارت بانکی. (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی بر روی آن حک گردیده است.)

کاربران گرامی توجه داشته باشند که:

تخفیفات ارائه شده در فروشگاه برای خرید های نقدی منظور شده است و در صورت خرید اقساطی میزان تخفیف با توجه به دوره بازپرداخت و سبد خرید تغییر خواهد نمود.