دسته‌بندی نشده

درباره دی‌جی شهر

مالکیت ۱۰۰%  فروشگاه آنلاین دی‌جی‌شهر متعلق به شرکت توسعه گردشگری شهرآیین از زیرمجموعه های بانک‌شهر است که آنرا در سال ۱۴۰۰ تأسیس نمودیم تا بتوانیم بستری مناسب برای ارائه تسهیلات آسان و مقرون به صرفه  جهت تهیه کالا و خدمات را برای مشتریان فراهم نماییم.

• مأموریت:

۱. فراهم آوردن زیرساخت تجارت الکترونیکی تحت عنوان دی‌جی‌شهر به منظور ارائه کالا و خدمات به عموم مشتریان.
۲. تدارک امکان خرید اعتباری کالا و خدمات از فروشگاه دی‌جی‌شهر توسط عموم مشتریان (با اولویت سازمانها و شرکتها) و با استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک شهر در اقساط ۶ الی ۶۰ ماهه تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان (بدون احتساب پیش پرداخت).
۳. ارائه خدمات در حوزه‌های گردشگری داخلی و بین‌المللی، سلامت و درمان، تبلیغات محیطی و محتوایی، بازسازی و تأمین ملزومات منزل و دفترکار و خدمات در دیگر حوزه‌ها.
۴. ارائه تسهیلات خرید اقساطی به عموم مشتریان بانک‌شهر با ارزانترین نرخ در بازار ایران.
۵. تخصیص تسهیلات به مشتریان سازمان های طرف قرارداد بدون نیاز به ضامن و صرفاً با اعتبارسنجی اولیه سازمان مربوطه توسط بانک‌شهر.

• چشم انداز:

امید ما بر این است که کاربران بتوانند با اعتماد به ما تجربه‌ی خریدی امن، راحت و بهتر از همیشه را داشته باشند و با فراگیر شدن دامنه فعالیت‌های دی‌جی‌شهر به عنوان قابل اعتمادترین و مناسب‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران امکان خریدهای اعتباری و اقساطی را برای عموم کاربران فراهم آوریم.

• ارزشها:

– رعایت تمامی ارزشهای والای مدنظر بانک‌شهر از جمله: مشتری‌مداری و تقویت چرخه عمر مشتری و سازمان، امانتداری‌، رازداری‌، صداقت‌، وفاداری و جلب اعتماد عمومی، توجه به عزت و کرامت انسانی همراه با شایسته‌سالاری، تقویت روحیه مشارکت جمعی و کارتیمی، خلاقیت‌، یادگیری‌ و روز‌آمدی سازمانی، چابکی و انعطاف‌پذیری در رقابت‌پذیری و توانایی حرفه‌ای، ارتقاء و تامین امنیت‌ شغلی، رفاه‌ اجتماعی.
– عمل به مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های بانک‌شهر از طریق تأمین تسهیلات مدت‌دار و ارزان قیمت برای شهروندان.
– مشارکت در بهبودکیفیت زندگی عموم شهروندان به ویژه مشتریان بانک‌شهر و تعمیق امنیت اقتصادی خانواده‌های ایرانی.
– ارتقاء بخشیدن به سطح رفاه اجتماعی از طریق ایجاد تمکن مالی در تأمین شرافتمندانه ملزومات زندگی شهروندان.
– سود‌آوری و تأمین منافع حداکثری برای ذینفعان در رقابت سالم با رقبای بازار تجارت الکترونیک.
– تعالی پیوسته سازمان، ایجاد تمدن سازمانی و برقراری نظم در انجام امور در سطح استانداردهای بین المللی.
– ارتقاء سطح کیفی خدمات فروش آنلاین با ایجاد پلتفرمی بومی و دانش بنیان از تولیدات متخصصین داخلی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *