خدمات مشتریان

رعایت حریم خصوصی

  • رعایت حریم خصوصی

ما در دی‌جی‌شهر برای حریم شخصی کاربران خود احترام بسیار قائل هستیم. کاربران برای مطالعه، ثبت نظر و استفاده از امکانات وب سایت نیاز به ثبت نام دارند و اطلاعات هویتی که کاربران در وب سایت وارد می کنند به منظور ارائه خدماتی امن، مطمئن و اصولی به آنان است. در زمان خرید و برای پردازش و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های دی‌جی‌‌شهر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است، طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتری حقوقی گواهی ارزش افزوده نیز صادر می‌‌شود. به همین دلیل وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی است. کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دی‌جی‌‌شهرتنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

به علاوه ممکن است دی‌جی‌‌شهر برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات شخصی کاربران استفاده کند و یا اقدام به ارسال ایمیل یا پیامک برای اعضای وب سایت به منظور اطلاع رسانی از رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تبلیغات هدفمند و تخفیف های فصلی نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دی‌جی‌‌شهر را در پروفایل خود لغو نمایند.

لازم به ذکر است که  ۳۰۰۰۱۲۲۰۲۲۰۰۷۱ تنها شماره‌ای  است که دی‌جی‌شهر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌نماید. از این رو ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دی‌جی‌‌شهر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دی‌جی‌‌شهر محسوب می گردد و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@dgshahr.com اعلام نمایید. علاوه بر ارسال انواع پیام های مذکور از طریق شماره آورده شده، ارسال پیامک هایی با موضوعات وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دی‌جی‌‌شهر نیز از همین طریق به اطلاع کاربران رسانده می شود.

گفتنی است که این امکان وجود دارد تا دی‌جی‌‌شهر نقد و اظهارنظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت خود ویرایش نموده و همچنین در صورتی که اظهارنظر یا پیام ارسال شده توسط کاربری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دی‌جی‌‌شهر می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی ایشان استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده خود کاربر است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربر نبایستی رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد. دی‌جی‌‌شهر هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی ایشان را در اختیار هیچ شخص و یا سازمان دیگری قرار نمی دهد، مگر با رویت حکم قانونی مجبور به ارائه اطلاعات مشخصی به مراجع ذی‌صلاح شود.

همانند سایر وب سایت‌ها، دی‌جی‌‌شهر از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌نماید، اما باید در نظر داشت که پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وب سایت دی جی شهر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، از اطلاعات کاربران حفاظت نموده و آن ها را از دسترسی‌های غیر قانونی در امان نگه می‌دارد.