خدمات مشتریان

قوانین سایت

قوانین و مقررات

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی دی‌جی‌شهر، شرکت توسعه گردشگری شهرآیین به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار در نظر گرفته می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری است که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه دی‌جی‌شهر درج نموده است. قابل توجه کاربران گرامی: تصویر محصول بارگذاری شده در سایت صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است و قطعا با کالای ارسال شده برای شما تفاوت خواهد داشت. لذا خواهشمند است به توضیحات محصول توجه فرمایید.  ارزش کالا / کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغ مازادی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، بیمه کالا است و در برخی موارد هزینه ارسال آن. مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در سایت درج شده است و تأمین‌کنندگان فروشگاه دی‌جی‌شهر به عنوان فروشنده موظفند تا با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن محل تحویل دهد. در صورت نبود سفارش دهنده در مکان تعیین شده، خریدار موظف به پرداخت هزینه های مربوطه به  این فروشگاه خواهد بود.

در شرایطی که فروشگاه اینترنتی دی‌جی‌شهر به هر علتی که خارج از کنترل و اراده آن است، امکان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد، سفارش مربوطه رد شده و در صورتی که پرداختی توسط خریدار انجام شده باشد، وجه مربوطه به خریدار برگشت داده خواهد شد. خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه دی‌جی‌شهر این حق را دارد که سفارش مذکور را فسخ نماید. در صورت مشاهده هر گونه نقص و یا عیب فنی در لحظه تحویل سفارش، بایستی مراتب اطلاع رسانی به متصدی تحویل کالا اعلام و مطابق روند مرجوعی، کالا مرجوع شود.

 • مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت شامل: اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت فروشگاه دی‌جی‌شهر می باشد. هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون کسب اجازه کتبی از صاحبان عناصر مذکور حق کپی برداری، توزیع، بازنشر، بارگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

قوانین و مقررات خرید کالا و خدمات از سایت دی جی شهر
شرایط تحویل، عودت کالا بر اساس تامین کننده

شرایط عودت کالا

اقلام مربوط به کالاهای دیجیتال شامل موبایل، تبلت، لب تاپ، لوازم جانبی

١..درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد و یا اینکه مغایر سفارش خریدار توسط تامین کننده ارسال شده باشد، خریدار می تواند ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری درخواست مرجوعی خود را ثبت و یا به کارشناسان فروش شرکت اطلاع داده و در صورت موارد ذیل

 • درصورتی که کد کالای مغایر نیز در پایگاه داده تامین کننده موجود باشد
 • کالا از وضعیت پلمپ خارج نشده باشد
 • کالا رجیستر و فعالسازی نشده باشد

می تواند پس از تماس با شماره های پشتیبانی از سرویس دریافت دفاتر حمل ثالث استفاده نموده و در صورت منطبق بودن وضعیت کالا با شرایط مورد تایید تامین کننده ظرف مدت ۷ روز کاری کالای اصلی مورد درخواست برای ایشان ارسال گردد و یا وجه پرداختی به حساب ایشان  در صورت استفاده از تسهیلات پس از کسر کارمزدهای بانکی تسهیلات) عودت داده خواهد شد.

۲.درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد، خریدار میتواند از تحویل کالا خودداری نماید.

۳.مرجوعی کالایی که پلمپ آن باز شده باشد تحت هیچ شرایطی مورد قبول نخواهد بود .

۴.چنانچه مشتری قصد مرجوعی کالای پلمپ را داشته و بارکد یا IMEI دستگاه منطبق با کد تحویل داده شده باشد می تواند پس از تماس با شماره های پشتیبانی از سرویس دریافت دفاتر حمل ثالث استفاده نموده و در صورت منطبق بودن وضعیت کالا با شرایط کالای ارسال شده توسط تامین کننده، ظرف مدت ۷ روز کاری وجه پرداختی به حساب ایشان  ( ودر صورت استفاده از تسهیلات پس از کسر کارمزدهای بانکی تسهیلات) عودت می گردد

شرایط تحویل:

ارسال سفارشات توسط پیک تامین کننده و یا سایر سرویس های خدمات دهنده ی مجاز انجام خواهد شد و رسید تحویل توسط خریدار، تضمین تحویل کالا به صورت صحیح و سالم ، پلمپ و منطبق با سفارش مشتری خواهد بود.

شرایط گارانتی:

با توجه به اینکه کلیه کالاهای قابل فروش  توسط تامین کننده در وبسایت دی جی شهر تحت گارانتی و خدمات پس از فروش مختص به آن کالا خواهد بود در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، سایت دی جی شهر در خصوص آن مسئولیتی نداشته و خریدار باید با شرکت گارانتی کننده در راستای حل مشکل کالای خود ارتباط برقرار کند.

 • اقلام مربوط به کارخانه پاکشوما:

شرایط عودت کالا

١. درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد:

 • وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش و یا پاکشوما سنتر از طریق تلفن (١۶۰۸) یا ایمیل (info-pak@pakshomacenter.com) اطلاع داده شود.
 • درصورتی که مغایرت، بدون استفاده و بازکردن کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته‌بندی کالا ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پاکشوما سنتر بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا درج هرگونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

۲. درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی موجود باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش و یا پاکشوما سنتر از طریق تلفن (۸۸۵۵١۶۲۷ ۰۲١ داخلی ۳۲۹) یا ایمیل (info-pak@pakshomacenter.com) اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. درج هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۳. در صورتیکه مشتری از خرید خود منصرف شود:

 • درصورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر اطلاع دهد.
 • در این حالت، عودت کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، در صورتی مقدور است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 • در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود. و در صورت منطبق بودن وضعیت کالا با شرایط تامین کننده جهت عودت منطبق با این مقررات، ظرف مدت ۷ روز کاری وجه پرداختی به حساب ایشان ( ودر صورت استفاده از تسهیلات پس از کسر کارمزدهای بانکی تسهیلات) عودت می گردد

شرایط تحویل:

تعهد تامین کننده ارسال کالا از درب کارخانه به درب ساختمان طی ۶ روز کاری  می باشد. تمامی سفارشات مشتریان مستقیماً از کارخانه ی پاکشوما واقع در استان قم، برای مشتریان محترم ارسال می گردد.

شرایط نصب و راه اندازی:

با خرید کالا، نصب و راه اندازی محصول خریداری شده، برای مشتریان محترم در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد. بدیهی است در صورتی که در زمان نصب، نیاز به انجام عملیات های اضافی از جمله سوراخ کردن کابینت، دیوار و …. و یا لوله کشی بیشتر از میزان مشخص شده در موارد تحویلی همراه با محصول، یا موارد مربوطه به برق کشی و اموری از این قبیل باشد، هزینه‌های آن طبق تعرفه های مربوطه توسط نصاب دریافت می گردد. لازم به ذکر است که هزینه‌های مربوط به ایاب و ذهاب نصب طبق ضوابط شرکت تامین کننده دریافت می گردد.

 • اقلام مربوط به کارخانه اسنوا و گروه انتخاب:

شرایط عودت کالا

١. درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد:

 • وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش و یا گروه صنعتی انتخاب از طریق تلفن (١۶۹۹) یا ایمیل info@١۶۹۹.ir اطلاع داده شود.
 • درصورتیکه مغایرت، بدون استفاده و بازکردن کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته‌بندی کالا ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گروه صنعتی انتخاب بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا درج هرگونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

۲. درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی موجود باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش و یا گروه صنعتی انتخاب از طریق تلفن ١۶۹۹ یا ایمیل info@١۶۹۹.ir اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. درج هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۳. در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود:

 • درصورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
 • در این حالت، عودت کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، در صورتی مقدور است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 • در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود. و در صورت منطبق بودن وضعیت کالا با شرایط تامین کننده جهت عودت منطبق با این مقررات، ظرف مدت ۷ روز کاری وجه پرداختی به حساب ایشان  ( ودر صورت استفاده از تسهیلات پس از کسر کارمزدهای بانکی تسهیلات) عودت می گردد

شرایط تحویل:

تعهد گروه صنعتی انتخاب ارسال کالا از درب انبار به درب ساختمان طی ١۰ روز کاری می باشد. تمامی سفارشات مشتریان از طریق انبار های تامین کننده در سطح کشور، برای خریداران محترم ارسال می گردد.

 • خرید کالا از شرکت گلدیران و محصولات G+

شرایط عودت کالا

١ . درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد:

 • وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.
 • درصورتیکه مغایرت، بدون استفاده و بازکردن کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته‌بندی کالا ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تامین کننده بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا درج هرگونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

۲.درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی موجود باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. درج هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۳.در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود:

 • درصورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
 • در این حالت، عودت کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، در صورتی مقدور است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 • در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود. و در صورت منطبق بودن وضعیت کالا با شرایط تامین کننده جهت عودت منطبق با این مقررات، ظرف مدت ۷ روز کاری وجه پرداختی به حساب ایشان  ( ودر صورت استفاده از تسهیلات پس از کسر کارمزدهای بانکی تسهیلات) عودت می گردد

شرایط تحویل:

تعهد گروه صنعتی انتخاب ارسال کالا از درب انبار به درب ساختمان طی ۷ روز کاری می باشد. تمامی سفارشات مشتریان از طریق انبار های تامین کننده در سطح کشور، برای خریداران محترم ارسال میگردد.

 • جدول کارمزدهای وام بر اساس دوره بازپرداخت: وام اعطائی از طرف بانک شهر بوده سود تسهیلات آن ١۸ درصد سالیانه می باشد. جدول کارمزد وام بر اساس مقادیر ذیل محاسبه میگردد:
۰۶ ماهه ۱.۰۴ % ۱۲ ماهه ۱.۹۰ % ۱۸ ماهه ۲.۷۱ %
۲۴ ماهه ۳.۵۲ % ۳۰ ماهه ۴.۲۴ % ۳۶ ماهه ۴.۹۶ %
۴۲ ماهه ۵.۶۴ % ۴۸ ماهه ۶.۲۹ % ۶۰ ماهه ۷.۵۲ %

 

 • استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دیجی‌شهر:

پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی دیجی شهر به منزله قبول کلیه ضوابط و مقررات سایت است و از این پس شما متعهد به احترام و رعایت ضوابط مربوطه هستید.

1 دیدگاه در “قوانین سایت

 1. farnaz گفت:

  سلام این دیدگاه من است

نظرات بسته شده است.