خدمات مشتریان

پشتیبانی و حمایت از مصرف کنندگان

• نحوه پشتیبانی و ثبت شکایت مصرف کنندگان
۱. پشتیبانی از طریق تماس تلفنی:
در این حالت کاربر می تواند با مرکز پشتیبانی دی‌جی‌شهر به شماره ۶۳۰۶-۰۲۱ به تلفن گویای وصل شده و به نسبت سوالات و مسائل خود که می تواند شامل شرایط خرید، شرایط مرجوعی و یا شکایت از تأمین کننده کالا در حین تحویل باشد با داخلی مورد نظر ارتباط برقرار کند. پس از برقراری تماس تلفنی در معدود مواردی ممکن است که کاربر از مدت زمان انتظار ، نحوه برخورد، پاسخگویی و پیگیری اپراتور مربوطه ناراضی باشد. به منظور بالا بردن کیفیت پاسخگویی اپراتور و رضایت هرچه بیشتر مشتریان، دی‌جی‌شهر این امکان را فراهم آورده تا کاربر بتواند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با شماره پشتیبانی مذکور تماس بگیرد و فضایی برای در میان گذاشتن شکایات و انتقادات خود با با ما داشته باشد.
پشتیبانی از طریق پنل چت آنلاین در وب سایت، اپلیکیشن موبایل
کاربر این امکان را دارد تا از روش های پشتیبانی ذکر شده استفاده کند و مشکل یا سوال خود را مطرح نماید.
پشتیبانی از طریق ایمیل:
کاربر می تواند از این طریق ایمیل info@dgshahr.com مشکل یا سوال پیش آمده را مطرح نماید و اپراتور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ پاسخگوی سولات می باشد.
۲. پشتیبانی از طریق شبکه‌های اجتماعی:
دی‌جی‌‌شهر در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، واتس آپ و لینکدین فعالیت دارد و این یکی دیگر از راه های در دسترس کاربر برای ارتباط و دریافت پشتیبانی و خدمات دی‌جی‌شهر است.