دیجی‌شهر یک استارتاپ در حوزه لندتک و متعلق به «شرکت نوآوران تجارت گستر فرین» از زیر مجموعه‌های بانک‌شهر بوده که آنرا در سال ۱۴۰۰ تأسیس نمودیم تا بتوانیم بستری مناسب برای ارائه تسهیلات آسان و مقرون به صرفه  جهت تهیه کالا و خدمات برای کاربران خود را فراهم نماییم.

تسهیلات آسان و مقرون به صرفه مالی و اعتباری بانک‌شهر، ضمانت اصل بودن کالاهای باکیفیت و امکان مرجوعی کالا تا ۷ روز از اصول خدشه ناپذیر دی‌جی‌شهر می‌باشند که آنها را با افتخار مهیای استفاده کاربران خود نموده‌ایم.

misson

۱. فراهم آوردن زیرساخت تجارت الکترونیکی تحت عنوان دی‌جی‌شهر به منظور ارائه کالا و خدمات به عموم مشتریان

۲. تدارک امکان خرید اعتباری کالا و خدمات از پلتفرم دی‌جی‌شهر توسط عموم مشتریان و با استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک شهر در اقساط ۶ الی ۶۰ ماهه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان (بدون احتساب پیش پرداخت).

۳.  ارائه خدمات در حوزه‌های گردشگری داخلی و بین‌المللی، سلامت و درمان، تبلیغات محیطی و محتوایی، بازسازی و تأمین ملزومات منزل و دفترکار و خدمات قابل گسترش در دیگر حوزه‌ها.

امید ما بر این است که کاربران بتوانند با اعتماد به ما تجربه‌ی خریدی امن، راحت و بهتر از همیشه را داشته باشند و با فراگیر شدن دامنه فعالیت‌های دی‌جی‌شهر به عنوان قابل اعتمادترین و مناسب‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران امکان  خریدهای اعتباری و اقساطی را برای عموم کاربران فراهم آوریم.

  • رعایت تمامی ارزشهای والای مدنظر بانک‌شهر از جمله: مشتری‌مداری و تقویت چرخه عمر مشتری و سازمان، امانتداری‌، رازداری‌، صداقت‌، وفاداری و جلب اعتماد عمومی، توجه به عزت و کرامت انسانی همراه با شایسته‌سالاری، تقویت روحیه مشارکت جمعی و کارتیمی، خلاقیت‌، یادگیری‌ و روز‌آمدی سازمانی، چابکی و انعطاف‌پذیری در رقابت‌پذیری و توانایی حرفه‌ای، ارتقاء و تامین امنیت‌ شغلی، رفاه‌ اجتماعی.
  • عمل به مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های بانک‌شهر از طریق تأمین تسهیلات مدت‌دار و ارزان قیمت برای شهروندان.
  • مشارکت در بهبودکیفیت زندگی عموم شهروندان و تعمیق امنیت اقتصادی خانواده‌های ایرانی.
  • ارتقاء بخشیدن به سطح رفاه اجتماعی از طریق ایجاد تمکن مالی در تأمین شرافتمندانه ملزومات زندگی شهروندان.
  • سود‌آوری و تأمین منافع حداکثری برای ذینفعان در رقابت سالم با رقبای بازار تجارت الکترونیک.
  • تعالی پیوسته سازمان، ایجاد تمدن سازمانی و برقراری نظم در انجام امور در سطح استانداردهای بین المللی.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات فروش آنلاین با ایجاد پلتفرمی بومی و دانش بنیان از تولیدات متخصصین داخلی.