دریافت وام سازمانی با دیجی شهر

دیجی شهر یکی از استارتاپ‌های فعال در حوزه‌ی لندتک است که از سال ۱۴۰۰ با ارائه‌ی وام جهت خرید اقساطی کالا، شروع به فعالیت کرده است.

یکی از خدمات دیجی شهر علاوه‌بر اعطای وام تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، بدون پیش‌پرداخت و با بازپرداخت ۶۰ ماهه، ایجاد فضایی برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها است تا بتوانند به‌راحتی درخواست وام سازمانی خود را در دیجی شهر ثبت کنند.

همچنین دیجی شهر فروشگاه آنلاینی با تنوع بیش از ده هزار کالا دارد که بستری را برای خرید محصولات با قیمت‌های به‌صرفه را به مشتریان ارائه کرده است.

تنوع بسیاری در محصولات فروشگاه اینترنتی دیجی شهر وجود دارد و سازمان و ارگان‌ها می‌توانند از کالاهای بسیاری در دسته‌بندی‌های مختلف مانند: لوازم خانگی قسطی، کالای دیجیتال قسطی، موتورسیکلت قسطی، موبایل قسطی و… خرید انجام دهند.

وام سازمانی چیست؟

وام‌ها انواع مختلفی دارند که هر شخص با توجه به نیاز خود، سراغ هر کدام می‌رود. یکی از این وام‌ها، وام سازمانی است.

وام سازمانی به وامی گفته می‌شود که توسط یک مجموعه برای خود شرکت و یا کارکنان آن گرفته می‌شود.

در مواردی، این وام برای تامین منابع مالی شرکت‌ها گرفته می‌شود تا به‌وسیله‌ی آن بتوانند طرح‌ها، ایده‌ها و پروژه‌های خود را پیش ببرند.

هر شرکت ارائه‌کننده‌ی وام سازمانی، شرایط و قوانین خاص خود را دارد که می‌بایست قبل از اقدام نسبت به دریافت وام، سازمان شما شرایط را به‌طور کامل درنظر داشته باشد.

این شرایط و ضوابط می‌تواند در زمینه‌های متفاوتی مانند: مدت بازپرداخت، میزان کارمزد، مقدار وام و… باشد.

مزایای دریافت وام سازمانی از دیجی شهر

  • یکی از مزایای مهم دریافت وام سازمانی از دیجی شهر، اعطای تسهیلات سازمانی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان است.
  • علاوه‌بر این، بازپرداخت ۶۰ ماهه دیجی شهر به سازمان‎ها و ارگان‌هایی که قصد دریافت وام سازمانی دارند، کمک می‌کند تا بتوانند هزینه‌ی کالاهایی که به‌صورت اقساطی خریداری می‌کنند را در چندین قسط پرداخت کنند و از این بابت نگرانی نداشته باشند.
  • دیجی شهر کارمزد کمی را نیز برای متقاضیان دریافت وام سازمانی درنظر گرفته که این مسئله، خود، عامل دیگری در تجربه‌ی یک خرید به‌صرفه است تا کالاهای با مبلغ بالا را به‌صورت اقساطی خریداری کرده و با این کار در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
  • از دیگر مزایای ثبت درخواست وام سازمانی از دیجی شهر، بدون پیش‌پرداخت بودن آن است. در واقع شما پس از ثبت درخواست وام سازمانی و پر کردن فرم درخواست وام شرکتی، بدون نیاز به هیچ پیش‌پرداختی، می‌توانید وام خود را دریافت، و کالای مورد نیازتان را خریداری کنید.

بنابراین اگر به‌دنبال پلتفرمی هستید که شرایط وام سازمانی آن مناسب باشد، دیجی شهر در کنار شماست.

کافیست فرم زیر را پر کرده و پس از دریافت وام سازمانی، نسبت به خرید اقساطی کالا از فروشگاه اینترنتی دیجی شهر اقدام کنید.

 

برای شروع کافی است فرم زیر را پر کنید.